Rigiprofil ULTRA ile Hafif Ara Bölme Duvar ve Monoblok Asma Tavan Uygulaması

Rigiprofil ULTRA ile Hafif Ara Bölme Duvar ve Monoblok Asma Tavan Uygulaması

Temmuz 13, 2019

2001 yılından bu yana yapı malzemeleri sektöründe yenilikçi çözümler sunan Rigips Türkiye’nin Darbeye Dayanıklı Alçı Levha Serisi’nin yeni üyeleri  ‘’Bizon – Darbeye Dayanıklı Alçı Levha” ve “Hipo – Darbeye ve Suya Dayanıklı Alçı Levha’’  ile tanışın.

Daha sağlam ve daha güçlü kuru duvar sistemleri oluşturmak için üretilen yeni ürün serisi, arttırılmış yüzey sertliği ve çekirdek yoğunluğu sayesinde yüksek darbe dayanımı sunarken sonradan ortaya çıkacak tadilat masraflarını minimuma indirmektedir. Bunun yanında kullanıldığı sistemlerde yüksek ses yalıtımı ve yüksek yangın dayanımı sağlamsı ile yaşam konforunu arttırmaktadır.

Serinin iki ürünü Bizon ve Hipo’yu ayrıştıran en önemli fark; Hipo’nun, serinin bütün avantajlarını taşımasının yanı sıra yüksek su/nem dayanımı özelliğine de sahip olmasıdır. Bu özelliği sayesinde ıslak hacimlerde de yüksek performans sunmaktadır.

Üstün özelliklere sahip her iki ürün de konutlar, eğitim yapıları, sağlık yapıları ve otellerde uygun sistem bileşenleri olarak kullanılabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın !